Дощечка.
Якісні пиломатеріали з доставкою

Режим роботи

Будні 09:00 — 18:00
Субота 9:00 — 14:00

Працюємо з дошки для підлоги. Кілька порад

Дошка підлоги - це масивна дошка, яку застосовують у підлогових покриттях в чорнових роботах під фарбування, ламінат і т.д. Також Дошка підлоги (шпунтована дошка) використовується як чистової підлогу, не поступаючись іншим сучасним матеріалам.

Натуральне дерево в вашому будинку – це екологічно чистий матеріал, який має багато плюсів. Дошка підлоги — це природний клімат-контроль у вашому домі. Вона може вбирати зайву вологу, а також віддавати її, тим самим стабілізувати середу в приміщенні. Живий сучок, який присутній на Дошка підлоги в зібраному вигляді, утворює гарний візерунок – це додає вашому приміщенню затишок і присутність натуральної деревини.

Дошка підлоги висушується в сушильній камері до 8-10% вологи. Після цього дошка проходить через чотиристоронній верстат, в результаті чого з дошки виходить шпунтована дошка з витриманими розмірами.

Дошка підлоги сортується на 1-й і 2-й сорт.

Дошка для підлоги 1-го сорту – це дошка, яка має тільки живі сучки. Така дошка використовується як чистову підлогу, який розкривається лаком.

Дошка підлоги 2-го сорту допускає випали і чорні сучки. Така дошка використовується найчастіше в чорнових підлогах. Також буває срощеная дошка підлоги – дошка, в якій відсутні сучки, вона дуже зручна в укладанні, але при цьому втрачається її зовнішній вигляд і видні шви, де вона склеюється. Дошка підлоги має різні розміри як по товщині (30-40мм), так і по ширині (від 80-130мм). Якщо статева дошка має товщину 30-35мм, ширина між лагами, на які кріпиться дошка підлоги, не повинна перевищувати 0,4 м - 0, 7м. Дошка підлоги товщиною 35-40мм може використовуватися при ширині між лагами від 0,7 м до 1м.

Існують кілька основних рекомендацій для укладання шпунтованої дошки (дошки підлоги): дошка підлоги кріпиться до лагів Саморізи, дюбелі або цвяхами. Для того, щоб приховати місця кріплень, саморізи або цвяхи кріпляться в попередньо зроблені отвори під кутом в паз дошки підлоги. Дошка підлоги – це не ламінат, який складається як конструктор, вона вимагає трохи зусиль, оскільки це цілісна деревина, і ідеальної рівності домогтися дуже складно. При укладанні Дошка підлоги потрібно дуже щільно притиснути одну дошку до іншої, так щоб трохи вжались волокна деревини, для цього використовуються клини або стяжні ремені (ремені для кріплення вантажів на автомобілі), що запобігатиме ваш підлогу від появи щілин при усадці деревини. Чим вже підлогова дошка, тим менше у неї усадка.

Перед тим як укладати статеву дошку, вона повинна полежати в те приміщення, де вона буде укладається деякий час (приблизно 10 днів), для того щоб дошка звикла до тієї середовищі де її будуть в подальшому укладати. Після укладання Дошка підлоги циклюється, щоб добитися ідеально рівної поверхні перед розкриттям лаком.