Дощечка.
Якісні пиломатеріали з доставкою

Режим роботи

Будні 09:00 — 18:00
Субота 9:00 — 14:00

Вагонка з липи

Для оздоблювальних робіт в лазні чи сауні ідеальним варіантом і вибором стане вагонка з липи, деревина якої має відмінний опір тепла і приємний білий колір.

У місцях постійних температурних перепадів, в яких переважає волога атмосфера, краще всього віддати перевагу липі (дошка, вагонка), це найбільш стійка до різких перепадів вологи і температурних режимів деревина. Деревина з липи наділена додатковою властивістю — гігроскопічністю, що дозволяє легко поглинати пари вологи, при цьому не змінюючи свою структуру і форму протягом багатьох років.

Крім своїх стійких властивостей з вологою і температурами, липова деревина сприяє цілющому ефекту на організм людини. У приміщенні, яке оброблене деревиною з липи, людський організм отримує додатковий енергетичний заряд, завдяки позитивному впливу на систему дихання. Всі позитивні властивості липи підтверджуються дослідженнями науковців Європейських університетів, які підтвердили факт цілющого впливу деревини липи, а також вона здатна рятувати від зайвої ваги. Прийнято вважати, що при застуді, досить добре попаритися в липовій бані.

У процесі роботи з липою, на відміну від хвойних порід, вона легко піддається шліфовці, має м'яку структуру, рідко зустрічаються сучки і не виділяє при нагріванні смолу. Сучасні дизайнери інтер'єрів все частіше використовують вагонку з липи в обробці житлових приміщень, що у свою чергу освітлює кімнату і надає їй особливої свіжості.

Якщо вас переконали доводи, висловлені вище, тоді не втрачайте можливість купити липову вагонку у нас. Ми відповідально підходимо до вибору матеріалу, ви можете бути впевнені в якості та в екологічній чистоті пиломатеріалів за вигідною ціною. Наші фахівці готові проконсультувати вас по цінах та в інших питаннях.

Ціни на вагонку з липи

Розміри, сортність, видЦінаЗамовити
14x90, L: 2-4 м, Вищий сорт520 грн/м2
14x90, L: 1-1.9 м, 1 сорт450 грн/м2
Вагонка з липи
Вагонка з липи

Регіони доставки вагонки з липи