Дощечка.
Якісні пиломатеріали з доставкою

Режим роботи

Будні 09:00 — 18:00
Субота 9:00 — 14:00

Монтажний брусок, монтажна рейка. Застосування

Монтажний брусок та монтажна рейка являють собою оброблений з усіх боків пиломатеріал, що має невеликий квадратний або прямокутний перетин. На їх виготовлення переважно йде сосна, так як вона володіє всіма необхідними для цього будівельного матеріалу якостями. Це низька питома вага, легкість в обробці, хороша міцність, стійкість до цвілі та грибка.

Монтажний брусок та монтажна рейка, як правило, мають вологість не більше 10%, що гарантує довгий термін служби. Вони мають різні стандартні розміри перетину та довжини, так що ви завжди зможете підібрати собі те, що необхідно саме вам. Ці матеріали є екологічно чистими, а низька ціна, порівняно з аналогічними, що робить їх просто незамінними практично у всіх сферах будівництва, під час оздоблювальних робіт та виробництва меблів.

Жодне будівництво дерев'яного каркасного будинку не обійдеться без цих простих, але таких необхідних матеріалів. Вони знадобляться і при облаштуванні дверних прорізів, і для влаштування віконних рам, і для настилання підлоги, і при виготовленні решетування на крокви, при укладанні покрівельного покриття тощо.

Зведення підсобних будівель, альтанок, сараїв, парканів, огорож також вимагає використання монтажного бруса та рейки. Якщо ви вирішили обшити приміщення вагонкою, дошкою або іншими оздоблювальними матеріалами, то без використання монтажної рейки або бруса не обійтися. Вони здатні витримати досить велике навантаження, забезпечуючи при цьому зручність кріплення, як і самих монтажних рейок до несучої поверхні, так і оздоблювального матеріалу до них.

Не обходиться без брусків та рейок меблеве виробництво. Особливо це стосується виготовлення м'яких меблів. Всі крісла, дивани, ліжка та подібні їм вироби мають у своїй основі міцний несучий каркас. І велику роль у конструкціях цих каркасів відіграють якраз монтажні бруси та монтажні рейки. Навіть виготовлені зі звичайної сосни, вони прекрасно справляються з покладеними на них функціями: забезпечуючи міцність, довговічність, зручність монтажу, не кажучи вже про екологічну чистоту цього матеріалу.