Дощечка.
Якісні пиломатеріали з доставкою

Режим роботи

Будні 09:00 — 18:00
Субота 9:00 — 14:00

Дошка для забору

Будь-яка дачна або присадибна ділянка потребує огородження. Забор захистить від сторонніх цікавих поглядів, захистить від непроханих гостей і позбавить від набігів диких або безпритульних тварин.

Довговічним, доступним і простим у виготовленні є дерев'яна огорожа. Для її виготовлення можна використовувати дошку обрізну, дошку обрізну стругану або необрізну дошку.

Варіанти заборів із натурального дерева

Для того, щоб зробити забор самостійно Вам знадобляться:


Дошка обрізна і дошка обрізна стругана підійдуть для такої конструкції огорожі, як «жалюзі», «шахматка» або «драбинка». Два перших варіанти являють собою непрозорий паркан, що продувається з горизонтальним розміщенням дощок. «Драбинка» — аналогічна конструкції паркану «жалюзі», але продувається. Добре знайомим і простим у виготовленні є паркан «штахетник». Дошка для цих конструкцій повинна бути каліброваною по ширині.

Некалібровану дошку обрізну можна використовувати для традиційних парканів, де дошки розміщуються вертикально та підганяються одина до одної в процесі спорудження паркану.

Дошка необрізна буде хорошим матеріалом для огорожі типу «драбинка» чи «шахматка». Обзол на краях створить унікальний сільський колорит.Додаткова обробка дощок антисептиком продовжить термін служби огорожі на довгі роки. Незайвим буде покриття спеціальними фарбами.